Тематичні виховні заходи на тему: «Взаємодія державної виконавчої влади з органами місцевого самоврядування»»

16 травня 2022 року для студентів Одеського національного технологічного університету , в рамках роботи «Правове виховання» був  проведен захід на тему: «Взаємодія державної виконавчої влади з органами місцевого самоврядування»

Круглий стіл провела  доцент  кафедри ФіП, Ботіка Т.С.

Під час проведення бесіди, студенти дізналися, що: Напрями взаємодії органів місцевого самоврядування та місцевих органів державної виконавчої влади є різноманітними та включають майже всі галузі та сфери відання вказаних органів. Взаємодія між зазначеними органами дає змогу суттєво підвищити ефективність вирішення питань місцевого значення, підтримувати баланс загальнодержавних та регіональних інтересів. Водночас сучасний стан правового регулювання правовідносин взаємодії, що виникають між органами місцевого самоврядування та місцевими органами державної виконавчої влади, свідчить про недостатньо чітке розмежування компетенції вказаних органів, що на практиці створює деякі проблеми у сфері реалізації повноважень в окремих сферах.

Відповідальна за правове виховання студентів ОНТУ , доцент каф. ФіП, канд. юр. наук В.О.Орлова