Щиро вітаємо бронзових призерів  XXXI обласних студентських ігор серед ЗВО м. Одеси  з баскетболу 3*3!

19 травня на базі ОНПУ в рамках XXXI обласних студентських ігор ЗВО м.Одеси відбувся турнір з баскетболу 3*3 серед студентських команд. В змаганнях прийняли участь 16 команд ЗВО, у складі яких приймали участь досвідчені спортсмени, гравці ведучих баскетбольних команд м. Одеси. Наш університет представляли: Грібеніченко Глеб, Рудік Володимир (ф-т Автоматизації і робототехніки), Рудік Михайло і Рудік Олександр (коледж промислової автоматики та інформаційних технологій  ОНТУ), Нестеренко Родіон (ф-т технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу).

Не зважаючи на малий досвід, наші хлопці гідно виступили у змаганнях, програв тільки у півфіналі переможцю змагань і посів ІІІ місце.

Бажаємо нашим хлопцям зберігати бажання перемагати, набиратися досвіду, майстерності та займатися улюбленим видом спорту – баскетболом!