КУРАТОРСЬКІ ГОДИНИ НА ТЕМУ «РОЗ’ЯСНЕННЯ ДІЮЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ ТА ХАБАРНИЦТВА» ТА «ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ АНТИКОРУПЦІЙНИХ ЗАКОНІВ УКРАЇНИ»

В Одеському національному технологічному університеті традиційно перед початком сесії на всіх факультетах були проведені кураторські години на тему «Роз’яснення діючого законодавства з питань протидії корупції та хабарництва» та «Основні положення антикорупційних законів України». Здобувачі вищої освіти були ознайомлені зі стратегією протидії корупції у вищих навчальних закладах та з антикорупційною програмою Міністерства освіти України.

Також куратори груп нагадали студентам про неприпустимість списування та плагіату при виконанні контрольних, курсових, дипломних робіт і проєктів, методи їх виявлення та запобігання.

Факультет технології зерна і зернового бізнесу

старший куратор Делі І.І.

Факультет технології вина та туристичного бізнесу

старший куратор Берегова О.М.

Факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

старший куратор Вікуль С.І.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 181 «Харчові технології»)

старший куратор Степанова В.С.

Факультет економіки, бізнесу та контролю

декан Баранюк Х.О.

Факультет комп’ютерних систем та автоматизації

старший куратор Гурський О.О.

Факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки

старший куратор Басов А.М.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 241 «Готельно-ресторанна справа»)

старший куратор Скляр В.Ю.

Факультет нафти, газу та екології

старший куратор Мадані М.М.

Факультет комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

старший куратор Владімірова В.Б.

Факультет менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування

старший куратор Орлова В.О.