ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ІСТОРІЯ БОРОШНОМЕЛЬНОЇ СПРАВИ»  ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ТЕХНОЛОГІЇ ЗЕРНА І ЗЕРНОВОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

22 травня 2023 року на факультеті Технології зерна і зернового бізнесу, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв, доцент кафедри технологічного обладнання зернових виробництв Одеського національного технологічного університету Шипко І.М. прочитав лекцію на тему: «Історія борошномельної справи».

Лекцію було проведено он-лайн за допомогою програми Zoom.

Слухачами лекції були студенти та викладачі кафедри технологічного обладнання зернових виробництв.

Тема лекції мала відклик у слухачів, які обговорювали сучасне пакування та активно задавали питання і дискутували.

Відповідальна по Інституту культури та мистецтв факультету ТЗіЗБ, доц. Кривоногова І.Г.