ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ «УЛЬТРАЗВУКОВА ЕКСТРАКЦІЯ РОСЛИН ДЛЯ МЕДИЦИНИ» НА ФАКУЛЬТЕТІ АВТОМАТИЗАЦІЇ ТА РОБОТОТЕХНІКИ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

25 травня 2023 року, на факультеті Автоматизації та робототехніки, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв Одеського національного технологічного університету, професор кафедри фізико-математичних наук Задорожний В. Г. провів науково-популярну лекцію на тему «Ультразвукова екстракція рослин для медицини».

Лекція відбулася у форматі онлайн-конференції на платформі Zoom. Професор Задорожний В.Г. розповів студентам про лікувальні властивості амаранту, а також про наукові розробки кафедри фізико-математичних наук стосовно ультразвукової екстракції амаранту.

Задорожний В. Г. розповідав студентам про принцип роботи ультразвукової екстракції рослин, а також про лікувальні властивості сквалену, який знаходиться в амарантовій олії. На лекції були присутні 25 осіб, студенти і  викладачі ОНТУ.

Учасники заходу слухають науково-популярну лекцію професора Задорожного В. Г.

Відповідальна за роботу Інституту культури та мистецтв ОНТУ на факультеті АтаР, ст. викладач Ревенюк Т. А.