ЛЕКЦІЯ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ «УКРАЇНА – ЧЛЕН ЮНЕСКО»

29 травня 2023 р. у форматі відеоконференції ZOOM було проведено лекцію-презентацію  «Україна – член ЮНЕСКО» для співробітників та студентів ОНТУ.

К.філол.н., доцент кафедри української та іноземної філології Зінченко О.С. виділила основні тези свого виступу: історія створення Організації Об’єднаних Націй – United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization, UNESCO; держави-члени, асоційовані члени та постійні представництва при штаб-квартирі ЮНЕСКО; інститути та центри ЮНЕСКО в галузі освіти, науки. Під час онлайн-зустрічі лекторка наголосила на активній позиції України у впровадженні фундаментальних принципів зазначеної організації в нашій країні. Д.філол.н., професор кафедри української та іноземної філології Віват Г.І. та здобувачі вищої освіти факультету ІТХтаГРБ, ФЕБіК та інші поділилися з аудиторією своїм баченням роботи ЮНЕСКО в Україні,  акцентували на важливості подальшої активної співпраці з ЮНЕСКО з метою популяризації українських об’єктів культурної та природньої спадщини у світі.

Завідувач кафедри української та іноземної філології, Ольга ФІЛІПЕНКО