ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ЛУВРОМ (ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗЕЇВ)

30 травня 2023 р. кафедрою української  та іноземної філології було проведено до Міжнародного дня музеїв віртуальну екскурсію Лувром. Модератори заходу (доц. Зінченко О.С., викл. Турецький В.О.) зазначили про особливу місію музеїв в інтелектуальному вдосконаленні особистості, формуванні її дбайливого ставлення до історії, традицій.

Співробітники та студенти ОНТУ ознайомились з історією створення Лувру. До уваги присутніх було представлено колекцію експонатів музею. Наша ознайомча  зустріч  із культурную спадщиною  Лувром  – це подорож до світу мистецтва: архітектури, скульптури, живопису.

Учасники заходу поділились враженнями про онлайн-екскурсію та висловили сподівання в майбутньому відвідати  унікальний музей Лувр.

К.філол.н., ст. викладач кафедри української  та іноземної  філології, Алла ЛУПОЛ