ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «ІСТОРІЯ МОГО УНІВЕРСИТЕТУ»

Згідно рішення конкурсної комісії загальноуніверситетського конкурсу наукових студентських робіт “Історія мого університету” від  21.06.2023 р. переможцями XVIIІ-го конкурсу стали:

1. Графіна Т. А. – студ. гр. ТЗХ-11

(номінація “Золотий фонд вітчизняної науки”, наукові керівники: к.т.н., доц. Дмитренко Л. Д., к.т.н. доц. Соколовська О.,  каф. Технології зерна і комбікормів);

1. Крилов Н. Г. – студ. гр. ЕМ-381

(номінація “Інтелектуальна біографія вченого”, науковий керівник к.іст.н., доц. Черняк Г. А., кафедра Філософії і права)

1. Клименко Д. Р. – студ. гр. ТМ-13

(номінація “Моя кафедра – моє майбутнє”, науковий керівник к.т.н., доц. Скрипніченко Д. М.,  кафедра Технології молока, олійно-жирових продуктів та індустрії краси)