Музею історії ОНТУ – 50 років!

20 червня 1973 року в Одеському технологічному інституті харчової промисловості ім. М. В. Ломоносова сталася знаменна подія — відкрився музей історії вишу.

Наказом ректора від 18 червня 1973 року, № 228 передбачалося, що музей покликаний виховувати в студентів і співробітників почуття поваги до свого навчального закладу й творців його історії, допомагати вихованцям усвідомити роль і значення обраної ними професії.

Започатковані п’ятдесят років тому ціннісні орієнтири нині зберігаються й примножуються. Духовна скарбниця університету є центром, де можна не тільки збагатитися цікавою інформацією, а й провести змістовні заняття, цікаві конференції, пам’ятні зустрічі. За п’ять десятиліть тисячі відвідувачів здійснили захоплюючі подорожі сторінками історії славетного вишу.

Два роки тому завершилася повна реконструкція музею, в основі якої комп’ютеризація, оновлення виставкових вітрин та експозицій.

У музеї зібрано близько тисячі експонатів, які відображають усі етапи розвитку університету – від Школи мукомелів до наших днів. Серед безцінних раритетів — оригінальні документи різних років, світлини перших викладачів, відомих вчених, перші наукові видання, особисті речі, листи й рукописи.

Василь Милосердний, директор музею ОНТУ

Профспілковий комітет студентів

кабінет А-233 (головний корпус, вул. Канатна, 112)

Голова – Скрипніченко Дмитро Михайлович