КУРАТОРСЬКА ГОДИНА, ПРИСВЯЧЕНА ДНЮ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

В Одеському національному технологічному університеті були проведені кураторські години присвячені Дню пам’яті загиблих захисників України з метою вшанування пам’яті тих, хто віддав своє життя заради незалежності та безпеки нашої країни. День пам’яті захисників України відзначається щорічно 29 серпня, і це нагадує нам про важливість цінностей свободи та гідності.

Куратори розповіли про сучасних захисників України – військовослужбовців, які приділяють своє життя захисту нашої країни та зазначили важливість їхнього внеску у збереження миру та стабільності.

Вшанування пам’яті захисників України – це також момент пам’яті та тиші. Було проведено мить мовчання, щоб вшанувати тих, хто віддав своє життя заради нашої безпеки та свободи.

На завершення зустрічей, обговорили важливість миру та об’єднання в сучасному світі. Відбулась дискусія про те, як ми, як громадяни, можемо сприяти зміцненню національної єдності, підтримці військовослужбовців та збереженню миру у нашій країні.

День пам’яті загиблих захисників України нагадує нам про важливість гідності, свободи та готовності захищати нашу країну. Слід пам’ятати та вшановувати тих, хто віддав життя заради нашого майбутнього. Проведені заходи стануть внеском у збереження пам’яті та цінностей, які ми несемо через життя.

Факультет технології зерна і зернового бізнесу

Факультет технології вина та туристичного бізнесу

Факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 181 «Харчові технології»)