Лекція «Студентські уроки волонтерства»

Студенти ОНТУ отримали унікальну можливість поглибити своє розуміння волонтерської справи на заході “Студентські уроки волонтерства”, який відбувся 10 листопада в аудиторії А-316.

На заході студенти зустрілися з висвітленням важливих аспектів волонтерської діяльності від визначних осіб в цій галузі. Спікери події — Ярослав Чепкаленко, координатор Громадської Організації “Незламна Молодь”, та Інна Дмитришина, проект-менеджер ГО “Незламна Молодь”, надали студентам більше деталей та знань щодо волонтерської ініціативи.

Учасники заходу також мали можливість ділитися власним волонтерським досвідом. Обмін ідеями та інсайтами створив атмосферу плідного співробітництва між студентами та досвідченими волонтерами.

Захід “Студентські уроки волонтерства” відкрив нові перспективи для студентської громади ОНТУ та став джерелом інспірації для тих, хто прагне активно внести свій внесок у волонтерські ініціативи.

Профспілковий комітет студентів

кабінет А-233 (головний корпус, вул. Канатна, 112)

Голова – Скрипніченко Дмитро Михайлович

Студентська рада університету