Вітаємо!

Щиро вітаємо Філіпенко Поліну Дмитрівну, студентку І курсу факультету економіки, бізнесу і контролю, спеціальності 051 “Економіка” з перемогою у ІІІ (ІІ) (обласному) етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (диплом 1 ступеня; наказ Департаменту освіти і науки ОДА від 10.01.2024р. №2-ОД )!
Вітаємо та висловлюємо щиру подяку науковому керівникові, д.філол.н., професору кафедри української та іноземної філології ОНТУ Віват Ганні Іванівні!
Бажаємо міцного здоров’я, творчої наснаги, успіхів та подальших перемог! Пишаємося високим рівнем підготовки наших здобувачів!
Вітаю наш університет!
Незважаючи на те, що конкурс проходив у сховищі, оскільки повітряна тривога в той день була тривалою, наша молодь показала гідний результат. З чим я усіх нас вітаю! – написала Ректор університету на сторінці у ФБ.