731 ДЕНЬ НЕЗЛАМНОСТІ!

Друзі! Українці!

Сьогодні, 24 лютого 2024 року, виповнюється два роки з того дня, коли почалося повномасштабне вторгнення РФ на територію нашої рідної України. 💔

Ці два роки стали випробуванням для нас усіх, але вони також свідчать про нашу незламність та стійкість.

Протягом цього періоду ми стали свідками неймовірного об’єднання та сили українського народу. Незважаючи на виклики, які ставила перед нами агресія, ми стояли разом, демонструючи свою вірність Батьківщині та готовність захищати її незалежність.💙

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять загиблих воїнів, серед яких є випускники та студенти нашого університету. Їх велична жертва залишиться назавжди в наших серцях, і ми завжди будемо пам’ятати про їхню самовідданість та мужність.💛

Звісно, в цей важкий час багато студентів нашого університету приєдналися до захисників Батьківщини, віддавши свою молоду силу на благо нашої країни. Їхня готовність служити та захищати нашу землю є вражаючим прикладом справжньої патріотичної віри.

Ми не забуваємо, що вже десять років, з 2014 року, ми виборюємо своє право на незалежність. І хоч цей шлях до перемоги складний, але ми віримо та знаємо, що Одеса вистоїть, Україна переможе!

Не дивлячись на труднощі, ми продовжуємо навчальний процес у нашому університеті. Ми вистояли та продовжуємо покращувати освітній процес, матеріально-технічну та наукову базу, прагнучи досягти нових висот у нашій освітній та науковій діяльності.

Нехай цей жахливий день стане ще одним кроком у нашому шляху до перемоги, а наша єдність та сила допоможуть нам подолати будь-які труднощі на шляху до майбутнього нашої вільної та незалежної держави.

Слава Україні! 🇺🇦