14 березня 2024р. – НТБ ОНТУ  провела  захід, присвячений обрядовим особливостям Масниці в Україні.

Сьогодні Науково-Технічна бібліотека Одеського національного технологічного університету провела цікаву зустріч, присвячену обрядовим особливостям Масниці в Україні.

Директор бібліотеки Оксана СИВОЛАП та заступник молодіжного ректора Маря ЛАЗАРЕВА поділилися цікавими фактами та історіями, пов’язаними із святкуванням Масниці в Україні та в старовині.Вони розповіли, що Масниця, або Широкий тиждень, є одним із найдавніших і найрадісніших свят в Україні.

Масниця — це час радості та зустрічей, і ми раді, що могли поділитися цим особливим моментом з усіма, хто завітав на захоплюючу подію. Під час заходу студенти факультету “Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу” пригостили усіх присутніх чудовими стравами, що є символами цього веселого свята. Гості заходу мали унікальну можливість скуштувати справжні українські млинці та вареники, приготовані з любов’ю та турботою. Ця ініціатива відображає не лише бажання поглиблювати знання з національних традицій, але й показує, що студентське життя у нашому університеті — це не лише навчання, а й можливість спілкування, розвитку та творчого самовираження. На додаток до смачних страв, студентський клуб університету влаштував незабутній концерт українських фольклорних пісень. Учасники заходу мали унікальну можливість насолодитися аутентичною атмосферою та звуками української культури, а також відчути справжню душу народу через неповторне виконання наших талановитих студентів. Цей концерт став не лише музичним подарунком для всіх присутніх, але й ще однією ниточкою, яка сплела нас у єдино ціле, показавши, що культурна спадщина України є невичерпним джерелом вдячності та відкриття. Такі зустрічі дозволяють студентам і викладачам не лише збагачувати свої знання, але й зближуватися як спільнота, ділитися культурними та історичними наративами, тим самим підсилюючи розуміння і підтримку української культурної спадщини.