19.03.2024р. – підписання договору про співпрацю з Одеським ліцеєм № 7

Підписання договору про співпрацю з Одеським ліцеєм № 7 – це той важливий крок, який відкриває нові горизонти співпраці та можливостей для обміну знаннями та досвідом.
Щиро дякуємо директору ліцею Світлані Василівні Мельник за запрошення відвідати заклад, де ми мали чудову нагоду поспілкуватися з обдарованими школярами.
Навіть у зламі повітряної тривоги, в укритті, ми змогли провести профорієнтаційну зустріч та укласти договір співпраці.
Ця зустріч підкреслює важливість партнерства між Одеським національним технологічним університетом та ліцеєм № 7. Наша співпраця відіграє важливу роль у підготовці молодого покоління до вищої освіти, надаючи їм можливість ознайомитися зі спеціальностями та перспективами навчання в ОНТУ.
Разом ми зможемо досягти більших висот у галузі освіти і науки та сприяти розвитку обдарованих молодих людей.
Дякуємо всім, хто брав участь у цьому важливому заході і сподіваюся на плідну співпрацю в майбутньому.