ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

БЛАГОДІЙНІСТЬ ВІД ФАКУЛЬТЕТІВ ОНТУ

Війна на жаль продовжується, але усі наші факультети намагаються усіма силами допомагати нашим ЗСУ.

Одеський технічний фаховий коледж ОНТУ на базі швейних майстерень запустив виробництво взуття для наших військових, а також сумки для військових медиків, пов’язки, ковдри та подушки. Матеріали закупили за кошти зібрані працівниками коледжу, було зібрано майже 100 тисяч гривень. Працюють над виробництвом  майстри, викладачі, випускники коледжу. Є також відео та фотоматеріали, як працюють майстри на сторінці коледжу.

Тому з ініціативи студентської ради нашої академії, було розпочато благодійний збір коштів на усіх факультетах, які надалі будуть передані коледжам на виготовлення необхідного для наших захисників. Вдалось зібрати 2000 грн. Дякуємо кожному, хто відгукнувся.