ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Студентське життя

В усі часи кузнею талантів навчальних закладів були саме студентські клуби.

Студентський клуб ОНТУ – це яскравий приклад якісної підготовки та реалізації творчого потенціалу й тих, хто навчається, й тих, хто працює. Про це свідчить значна кількість медалей, дипломів і нагород, що були здобуті за всі роки роботи клубу.

Студклуб – це чудова можливість познайомитися з талановитими людьми та одержати море позитиву.

Студентський клуб ОНТУ включає вокальний напрямок представлено великим академічним хором «Novellus» і вокальною студією «Натхнення».  

Вокально-хоровий напрямок очолює Тетяна Вікторівна Булатова.

Булатова Т. В. після закінчення вокально-хорового факультету за спеціальністю хорове диригування Одеської державної консерваторії ім. А.В. Нежданової  з 1984 року працювала викладачем естрадного відділення Одеського училища мистецтв  ім. К.Ф. Данькевича. З вересня 2005 року успішно працює в студентському клубі ОНТУ над становленням та розвитком творчих здібностей талановитої молоді  в напрямку вокального мистецтва.

Керівник вокально-хорового напрямку ОНТУ

Булатова Т.В.

Хоровий колектив «Novellus».

Згідно з наказом Міністра освіти і науки України (№ 1023 від 13.07.17 р.) хоровому колективу «Novellus» Одеської національної академії харчових технологій  присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив».

Вихованці та випускники вокальної студії «НАТХНЕННЯ» неодноразово ставали володарями Гран-прі та лауреатами всеукраїнських та міжнародних  проектів,  в т.ч. «Х-фактор» та «Голос країни».

Солісти вокальної студії «Натхнення»

Кожного року вихованці студентського клубу ОНТУ приймають участь в різних конкурсах та  заходах. Студклуб ОНТУ неодноразово доводив свою першість на Одеському обласному фестивалі-конкурсі художньої самодіяльності серед студентів ЗВО III-IV рівнів акредитації.

ЯКЩО ВИ МАЄТЕ ТАЛАНТ, ІДЕЇ ТА ПРАГНЕТЕ ДО ЯСКРАВОГО СТУДЕНТСЬКОГО ЖИТТЯ – ПРИХОДЬТЕ ДО НАС!

СТУДЕНТСЬКИЙ КЛУБ ОНТУ ЧЕКАЄ НА ВАС!

Контакти

Профспілковий комітет студентів

кабінет А-233 (головний корпус, вул. Канатна, 112)

Голова – Скрипніченко Дмитро Михайлович

Студентська рада університету

(головний корпус, вул. Канатна, 112)

Голова – Носов Артем

тел. 712-40-23 (міський)
тел. 10-23 (внутрішній)
E-mail: student.profkom.onaft@gmail.com

тел. 712-40-23 (міський)
тел. 10-23 (внутрішній)