ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Студентське життя

МУЗЕЙ

Значну роботу по вихованню студентів проводить музей академії – навчально-виховний центр, який сприяє вихованню у студентів розуміння ролі і значення обраної спеціальності, знання історії академії і своєї країни, почуття глибокої поваги до всіх засновників і вчених академії.

Музей історії академії (Одеського технологічного інституту харчової промисловості ім. М. В. Ломоносова) заснований 20 червня 1973 року згідно з наказом ректора.

Перший завідувач музеєм – учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні, капітан І рангу у відставці Іван Іванович Войкін.

 З квітня 1989 року завідувала музеєм викладач кафедри неорганічної та загальної хімії Генрієтта Вікторівна Балахонкіна.

У 1998 році музей очолив учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні, доцент Костянтин Васильович Церкасевич.

З 2004 року музеєм завідувала викладач кафедри фізики i матеріалознавства, ветеран академії Світлана Федорівна Яценко.

З 2016 по 2020 рік  музей очолював Валентин Семенович Дембицький, підполковник запасу.

З 2021 року музей очолює Милосердний Василь Іванович, член Національної спілки журналістів України. Милосердний Василь Іванович закінчив Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка, працював журналістом на Українському радіо, у видавництві «Чорномор’я», в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова.

Милосердний В.І.

Щорічно проводяться планові лекції-екскурсії для всіх студентів перших курсів. Музей спільно з Спілкою випускників академії бере участь в організації та проведенні зустрічей з випускниками минулих років.

Музей проводить роботу по профорієнтації молоді, учнів шкіл та технікумів, бере участь в організації та проведенні «Днів професії», «Днів кафедр» та інших подібних заходів, підтримує тісний контакт з Радою ветеранів війни і праці, якою з 2019 року керує зав. кафедрою соціології, філософії та права, кандидат історичних наук, доцент Анатолій Олександрович Соловей.

За рік музей відвідують понад 1500 чоловік.

Музей академії у 2003 році став переможцем обласного огляду музеїв навчальних закладів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

У травні 2011 року Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної навчання і виховання оголосив подяку Одеській національній академії харчових технологій за розвиток музейної справи Одещини.

Контакти

Профспілковий комітет студентів

кабінет А-233 (головний корпус, ул. Канатная, 112)

Голова – Скрипніченко Дмитро Михайлович

Студентська рада академії

(головний корпус, ул. Канатная, 112)

Голова – Бондарчук Дарія Олександрівна

Студентська спілка

Делі Ігор Іванович

тел. 712-40-23 (міський)
тел. 10-23 (внутрішній)
E-mail: student.profkom.onaft@gmail.com

тел. 712-40-23 (міський)
тел. 10-23 (внутрішній)